Hadis-i Şerif
İnsanların gelip geçtiği yollarda (caddelerde) oturmaktan sakının.Mutlaka oturacaksanız o zaman yolun hakkını verin.Yolun hakkı ise şunlardır: Harama bakmamak, Yoldan gelip geçen insanlara sıkıntı ve eziyet vermemek, tacizde bulunmamak, Verilen selamları almak, İyiliği teşvik etmek, Kötülükten de sakındırmak. Hadis (Ebu Davud).
Ana Menü
Son Kaybimiz

Mehmet TAŞCAN
Veyisoglu.Org Anketi
Yeni Sitemiz Nasıl?

Çok Güzel

Güzel

İdare Eder

Kötü

Çok Kötü

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resim Bulutu
Arama Bölümü
Veyisoğulları 5. Geleneksel Şenliği
Veyisoğulları 5. Geleneksel ŞenliğiVeyisoğulları Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Durdu Mehmet ŞAHİN "5. Geleneksel Şenliğin Çerkez Çeşmesinde 9 Haziran 2019 Pazar günü yapılacağını söyledi."
Veyisoğulları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 6. Olağan Genel Kurulu
Veyisoğulları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 6. Olağan Genel KuruluVeyisoğulları Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneğinin 6. Olağan Genel Kurulu 9 Haziran 2019 tarihinde Kızılören Köyü Çerkez Çeşmesi mevkiinde yapılacaktır.
Çocuk İstismarına Duyarsız Kalmayalım
Çocuk İstismarına Duyarsız KalmayalımVeyisoğulları Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Durdu Mehmet ŞAHİN, çocuk istismarı ile ilgili yazılı bir açıklama yapmıştır.
Veyisoğullarından Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar ÖZTÜRK'e Ziyaret
Veyisoğullarından Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar ÖZTÜRK'e ZiyaretVeyisoğullari Derneğinin üyelerinden Serdar Öztürk Kayseri Büyükşehir Belediyesine Genel Sekreter Yardımcısı olarak atanmıştır.
Acı Kaybımız (Merhum Zeki KARAMERMER)
Acı Kaybımız (Merhum Zeki KARAMERMER)Gülveren Köyünden Zeki KARAMERMER 10.04.2019 Çarşamba günü vefat etmiştir.
Tebrikler!
Tebrikler!Muhtarlarımızı Kutluyoruz...!
Acı Kaybımız (Merhume Yeter ERBAY)
Acı Kaybımız (Merhume Yeter ERBAY)Karaören Köyünden merhum Abdullah ERBAY'ın eşi, Derneğimizin Yönetim Kurulu Üyesi Bahri ERBAY'ın annesi Yeter ERBAY 25 Mart 2019 tarihinde vefat etmiştir.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.31 saniye 2,939,287 Tekil Ziyaretçi