Hadis-i Şerif
Resulüllaha : Cennettekiler uyurlar mı? diye sorulmuştu. Cevaben buyurdu ki: Uyku, ölümün kardeşidir. Cennettekiler uyumazlar. Hadis (Tirmizi).
Ana Menü
Son Kaybimiz

İsmet KARAMERMER
Veyisoglu.Org Anketi
Yeni Sitemiz Nasıl?

Çok Güzel

Güzel

İdare Eder

Kötü

Çok Kötü

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resim Bulutu
Arama Bölümü
Veyisoğulları Hatıra Ormanı
Veyisoğulları Hatıra Ormanı
Veyisoğulları Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği yöneticileri aracılığıyla Erciyes Dağında "Veyisoğulları Hatıra Ormanı" yapıldı.

Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü ile Veyisoğulları Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği arasında düzenlenen protokol gereğince ve yurtiçi, yurtdışında bulunan Veyisoğulları mensuplarının maddi yardımları ile 2.000 (ikibin) ağaç dikildi.

Yapılan hatıra ormanının anısına Dernek Başkanı Durdu Mehmet Şahin ve Başkan Yardımcısı Hayrettin Veyisoğlu tarafından tabela konuldu. Kayseri il içi ve köylerinden, Trabzon, Giresun, Osmaniye, Hatay, Bursa, Ankara, İstanbul, Almanya ve Hollanda gibi yerlerde ikamet eden Veyisoğulları mensupları yoğun ilgi gösterdiler.

Ayrıca Orman oluşturulmasında Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığında Genel sekreter yardımcıları S.Bayar Özsoy, Serdar Öztürk , Orman Bölge Müdürü İsa Çapkın, İşletme Müdürü Yasin Biberci gayret gösterdiler.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.19 saniye 3,150,476 Tekil Ziyaretçi