Hadis-i Şerif
Resulüllaha : Cennettekiler uyurlar mı? diye sorulmuştu. Cevaben buyurdu ki: Uyku, ölümün kardeşidir. Cennettekiler uyumazlar. Hadis (Tirmizi).
Ana Menü
Son Kaybimiz

İsmet KARAMERMER
Veyisoglu.Org Anketi
Yeni Sitemiz Nasıl?

Çok Güzel

Güzel

İdare Eder

Kötü

Çok Kötü

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resim Bulutu
Arama Bölümü
Kayseri Talas İlçesinde Kuran Ziyafeti
Kayseri Talas İlçesinde Kuran Ziyafeti
"Kurana Uzanan Ellere Karşı Kuranla Çarpan Gönüller” Kuran ziyafeti adı altında, Kayseri Talas İlçesi paraşüt alanında; Avrupa’nın bazı yerlerinde Kuran yakma eylemine karşı Kuran-ı Kerim tilaveti yapıldı.

Tasavvuf musikisi konseri veren TRT sanatçısı Ömer Faruk GÜNEY’in ardından, İstanbul Emekli Baş Vaizi Mustafa AKGÜL tarafından bir konuşma yapıldı. Camii Kebir İmam Hatibi Hafız Mustafa BAŞ ve Hunat Camii Müezzini Hafız Fatih DEMİR tarafından ezan ve sâlalar okundu. Daha sonra Hunat Camii İmam Hatibi Hafız Abdullah İSLAM, Camii Kebir İmam Hatibi Hafız Halil İbrahim ARSLAN, Hacı Kılıç Camii İmam Hatibi Hafız Yasin YÜKSEL, Kuloğlu Camii İmam Hatibi Hafız Mehmet TANRIÖVER tarafından Kuran-ı Kerim Tilaveti yapıldı.

“Haydi Kayseri Seccadeni Alda Gel” sloganı ile paraşüt alanına çok sayıda Kayserili katılım sağladı. Kadın ve erkeklerin ayrı ayrı katılım sağladığı alanda imamlığını Hunat Camii İmam Hatibi Hafız Metin YALÇINKAYA tarafından yapıldığı akşam ve yatsı namazı toplu olarak kılındı. Kuran-ı Kerim Tilaveti ve duaların yapıldığı program sakince sona erdi.Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.07 saniye 3,150,491 Tekil Ziyaretçi