Hadis-i Şerif
Allah bu dini zatı için özel olarak seçmiştir. Dininize ancak cömertlik ve güzel ahlak yakışır. Dikkat edin! Dindarlığınızı bu iki nitelikle süsleyin. Hadis (Taberani).
Ana Menü
Son Kaybimiz

İsmet KARAMERMER
Veyisoglu.Org Anketi
Yeni Sitemiz Nasıl?

Çok Güzel

Güzel

İdare Eder

Kötü

Çok Kötü

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resim Bulutu
Arama Bölümü
İsrailin Hastane Saldırısını Kınıyoruz
İsrailin Hastane Saldırısını Kınıyoruz
Veyisoğulları Yardımlaşma ve Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği’nden İsrail’in Filistin’de hastane bombalamasına kınama.

17 Ekim 2023 Salı günü İsrail ordusu, abluka altında bulunan el-Ehli Baptist Hastanesini bombaladı. Saldırıda 500 kişinin hayatını kaybettiği, çok sayıda yaralının bulunduğu belirtildi.

07 Ekim 2023 de başlayan İsrail – Filistin çatışmalarında şimdiye kadar 3.000 civarında insanın hayatını kaybettiği, özellikle İsrail ordusunun çocuk ve kadınları öldürdüğü kanlı olaylar çığırından çıkmış, savaş halini almıştır. Hastane bombalama eylemi tüm dünyada İsrail ordusu kınanmıştır.

Veyisoğulları Yardımlaşma ve Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu olarak bu vahşeti şiddet ve nefretle kınıyoruz. Özellikle çocuk ve kadınların zarar gördüğü bu şiddet eylemlerinde mazlum Filistin halkının acılarını paylaşıyoruz ve dualarımız onlar içindir.

Burada çözüm Filistin’in bağımsız devlet olarak devam etmesi olduğunu düşünüyoruz.

Resim Haber Kaynağı

Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.04 saniye 3,150,489 Tekil Ziyaretçi