Hadis-i Şerif
İnsanların gelip geçtiği yollarda (caddelerde) oturmaktan sakının.Mutlaka oturacaksanız o zaman yolun hakkını verin.Yolun hakkı ise şunlardır: Harama bakmamak, Yoldan gelip geçen insanlara sıkıntı ve eziyet vermemek, tacizde bulunmamak, Verilen selamları almak, İyiliği teşvik etmek, Kötülükten de sakındırmak. Hadis (Ebu Davud).
Ana Menü
Son Kaybimiz

Vahit ERBAY
Veyisoglu.Org Anketi
Yeni Sitemiz Nasıl?

Çok Güzel

Güzel

İdare Eder

Kötü

Çok Kötü

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resim Bulutu
Arama Bölümü
Veyisoğulları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin 2.Geleneksel Yemeği
Veyisoğulları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin 2.Geleneksel YemeğiVeyisoğulları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin 2.Geleneksel Yemeği Kızılören Köyü Çerkez Çeşmesi (Kale Boğazı) Mevkiinde 10.07.2016 tarihinde gerçekleştirildi. Yemeğe Vesiyoğulları Derneği mensupları ve misafirler katıldı.

Veyisoğulları Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Durdu Mehmet ŞAHİN katılımcılara bir teşekkür konuşması yaptı. Yemeğe katılımdan dolayı memnuniyetini belirtti, ayrıca akrabalar arasında kaynaşmayı ve dayanışmayı sağladığından dolayı gelecek yıllarda da devam etmek istediklerini belitti.

Veyisoğulları Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin VEYİSOĞLU’ da derneğin mali tablosuyla ilgili bilgiler verdi ve katılımcılara saygılarını belirtti.
Büyük coşku içinde geçen yemekte dernek üyeleri birbiri ile tanıştılar, geçmişte tanışanlarda hasret giderdiler. En çok da çocuklar mutlu oldular, oyun oynayarak eğlendiler.
Haber tarihi 11.7.2016
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.02 saniye 3,032,905 Tekil Ziyaretçi