Hadis-i Şerif
Kıyamet gününde Allah, kullarından birini çağırır,huzurunda durdurarak malının hesbını sorduğu gibi, makamının da hesabını sorar. Hadis (Hatib).
Ana Menü
Son Kaybimiz

İsmet KARAMERMER
Veyisoglu.Org Anketi
Yeni Sitemiz Nasıl?

Çok Güzel

Güzel

İdare Eder

Kötü

Çok Kötü

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resim Bulutu
Arama Bölümü
Veyisoğulları Derneği Yönetimi Çukurovada
Veyisoğulları Derneği Yönetimi Çukurovada05.05.2017 tarihinde Cuma akşamı, Dernek Başkanımız Durdu Mehmet ŞAHİN başkanlığında Yusuf İzzettin ERBAY, İsmail ÖZTÜRK, Alim ERBAY, Yücel ERBAY, Mustafa TAŞÇI, Efendi ŞAHİN, Hayrettin VEYİSOĞLU, Gülbanu VEYİSOĞLU, Muhammed Alperen VEYİSOĞLU ile başlayan yolculuğumuz, 07.05.2017 tarihinde Pazar akşamı Kayseri'de noktalandı.

Kayseri'den hareketle Osmaniye'ye intikal edildi. Gece Osmaniye ilinde geçirildi. Sabah Keramettin Bey bizi Ahmet SAYIL amcamıza götürdü. Ayşe teyzemizi de ziyaret ettik. Ebru Hanımın hazırladığı kahvaltıdan sonra Adana Kozan ilçesine hareket ettik. Kozan Kalesine çıktık, tarihi yerleri gezdik. Osmaniye ili Kadirli ilçesinde emekli öğretmen Mustafa VAYISOĞLU' nu ziyaret ettik. Ahmet SAYIL amcamıza ve oğlu Keramettin SAYIL' a Osmaniye'de veda ettikten sonra Hayatın Dörtyol ilçesine hareket ettik. Dörtyolda Ahmet VAYISOĞLU amcamızı ziyaret ettik. Geceyi Ata Yurdu Dörtyol İlçesinde geçirdikten sonra oradan hareketle Payas Sokullu Külliyesi'ni gezdik, İskenderun üzerinden Hataya ulaştık. Hatay'da Habibül Neccar Camii' nde öğle namazı kılıp şehiri gezdikten sonra dönüşte Adana' da Ayşe Hanımın çayını içerek Kayseri yoluna düştük.

Bu tür ziyaretlerimize devam edeceğiz...

Haber tarihi 9.5.2017
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.19 saniye 3,157,451 Tekil Ziyaretçi