Hadis-i Şerif
Daha vakti var, ilerde yaparım demek, şeytanın müminlerin kalplerine bıraktığı bir vesvesedir. Hadis (Ramuz).
Ana Menü
Son Kaybimiz

Vahit ERBAY
Veyisoglu.Org Anketi
Yeni Sitemiz Nasıl?

Çok Güzel

Güzel

İdare Eder

Kötü

Çok Kötü

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resim Bulutu
Arama Bölümü
Veyisoğullarının Gülveren Köyü Ziyareti
Veyisoğullarının Gülveren Köyü Ziyareti11 Mart 2018 Pazar günü Kayseri iline gelindiğinde Veyisoğullarının ilk yerleşim yeri olan Gülveren Köyü'ne gidildi.

Mezarlık ziyareti ile başlayan gezimizde; Gülveren Köyü'ne gelen dedemiz Şeyh Seyyid Ali, Büyük Mehmet Efendi, Seyyid İbrahim Efendi, 2. Mehmet Efendi, Kara Ömer Efendi gibi zatların mezarlarıyla birlikte, tüm Veyisoğlu Mezarlığındaki geçmişimize dua ettik.

İsmet Karamermer abimizin evine misafir olduk; yemeğimizi yedik, çayımızı içtik. Sohbetten sonra yanımızdaki misafirlerimiz Iraklı akrabalarımızdan Raşit Vais ve oğlu Mustafa Vais'e köyümüzü gezdirdik.

Ziyaretimize; Veyisoğulları Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Durdu Mehmet Şahin, önceki başkan Memduh Bayraktar, Melikgazi Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Öztürk, üyelerimizden Yusuf İzzettin Erbay, İsmail Öztürk, Ali Osman Karamermer, İlhan Karamermer, Kemal Bayraktar, Mahmut Bayraktar, Hulusi Akşit, Muammer Çiftçi, Mükremin Karamermer, Saffet Ercan ve Hayrettin Veyisoğlu katıldı.

Veyisoğulları Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür Derneği yöneticileri olarak akraba ziyaretlerimiz devam edecektir...
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.11 saniye 3,032,873 Tekil Ziyaretçi