Hadis-i Şerif
Kim müsibete uğramış birini teselli ederse, onun o dert sebebiyle kazandığı sevap kadar sevap kazanır. Hadis(İbn-i Mace).
Ana Menü
Son Kaybimiz

İsmet KARAMERMER
Veyisoglu.Org Anketi
Yeni Sitemiz Nasıl?

Çok Güzel

Güzel

İdare Eder

Kötü

Çok Kötü

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resim Bulutu
Arama Bölümü
Veyisoğullarından TÜMSİAD' a Ziyaret
Veyisoğullarından TÜMSİAD' a ZiyaretVeyisoğulları Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür Derneği Yöneticileri, Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Kayseri Şube Başkanlığına yeni seçilen Hüseyin AKGÜL' e nezaket ziyaretinde bulundular.

TÜMSİAD Kayseri Şube Başkanı Hüseyin AKGÜL, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "ülke için birlik, beraberlik olması gerektiğini; sivil toplum kuruluşlarının diyaloğunun devam etmesini istediğini" söyledi.

Veyisoğulları Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Durdu Mehmet ŞAHİN' de "Bu tür ziyaretlerin samimiyete vesile olduğunu, en çok ihtiyacımız olan birliğimizin devam etmesinin toplum açısından faydalı olacağına inandığını" belirtti.

Ziyarete; Veyisoğulları Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür Derneği Yöneticilerinden Hayrettin VEYİSOĞLU, Yusuf İzzettin ERBAY ve Şuayip ŞAHİN' de katılım sağladılar.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.19 saniye 3,150,521 Tekil Ziyaretçi