Hadis-i Şerif
Yemeklerinizi biraz soğutarak yeyin ki, sizin için bereketli kılınsın...Hadis (İbn-i Adiyy).
Ana Menü
Son Kaybimiz

Vahit ERBAY
Veyisoglu.Org Anketi
Yeni Sitemiz Nasıl?

Çok Güzel

Güzel

İdare Eder

Kötü

Çok Kötü

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resim Bulutu
Arama Bölümü
Çocuk Bedenine Dokunma!
Çocuk Bedenine Dokunma!Veyisoğulları Derneği Başkanı Durdu Mehmet ŞAHİN son günlerde gündem oluşturan Çocuk istismarı, ölümleri ve kadına şiddetle ilgili olarak "Çocuklar güldür, soldurmayalım." diyerek yazılı bir açıklama yaptı.


Son günlerde ülkenin gündemini oluşturan Çocuk İstismarı ve ölümleri ile ilgili olarak Veyisoğulları Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Durdu Mehmet ŞAHİN yazılı bir açıklama yaptı. Dernek Başkanı Şahin yaptığı açıklamada;

"Özellikle son günlerde meydana gelen çocuk istismarlarını, taciz ve ölümlerini kabul etmenin mümkün olmadığını, bunun çok büyük bir insanlık suçu olduğunu, hukuki olarak yapılacak olan her işlemin destekçisi olacaklarını" söyledi.

Çocuk istismarını, acizlik, sapkınlık ve ahlaksızlık olarak gören Dernek Başkanı Şahin "Çocuk istismarının ve kadına yönelik şiddetin; hukukta, toplumda ve dinde yerinin olmadığını, gereken her türlü mücadelenin yapılmasını desteklediğini, özellikle okullarda bu tür eğitimin verilmesinin önemli olacağını, sivil toplum kurumları olarak yapılacak her türlü konuda iş birliğine açık olduklarını" söyledi.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.03 saniye 3,032,859 Tekil Ziyaretçi