Hadis-i Şerif
İnsanların gelip geçtiği yollarda (caddelerde) oturmaktan sakının.Mutlaka oturacaksanız o zaman yolun hakkını verin.Yolun hakkı ise şunlardır: Harama bakmamak, Yoldan gelip geçen insanlara sıkıntı ve eziyet vermemek, tacizde bulunmamak, Verilen selamları almak, İyiliği teşvik etmek, Kötülükten de sakındırmak. Hadis (Ebu Davud).
Ana Menü
Son Kaybimiz

İsmet KARAMERMER
Veyisoglu.Org Anketi
Yeni Sitemiz Nasıl?

Çok Güzel

Güzel

İdare Eder

Kötü

Çok Kötü

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resim Bulutu
Arama Bölümü
Acı Kaybımız (Merhume Rahime DÜŞÜKTAŞ)
Acı Kaybımız (Merhume Rahime DÜŞÜKTAŞ)Gülveren Köyü doğumlu Merhum Hakkı DÜŞÜKTAŞ'ın eşi Rahime DÜŞÜKTAŞ 13 Ocak 2019 Pazar günü Hakka ruhunu teslim etmiştir.

Derneğimiz 2. Başkanı ve eski Sağlık Müdür Yardımcısı Hayrettin VEYİSOĞLU'nun, üyelerimizden Alaattin DÜŞÜKTAŞ ve Fatma SERÇE'nin de anneleri olan Rahime DÜŞÜKTAŞ 07.05.1935 doğumluydu. Şiraz Köyünde doğan Rahime DÜŞÜKTAŞ'ın cenazesi 14 Ocak 2019 Pazartesi günü Hunat Cami'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Şehir Mezarlığı Taşlıburun 6. Kapıdaki ebedi istirahatgahında toprağa verilmiştir.

Veyisoğulları Derneği olarak Merhume Rahime DÜŞÜKTAŞ'a Allah'tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve Veyisoğulları mensuplarına taziyelerimizi iletiriz.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.10 saniye 3,150,487 Tekil Ziyaretçi