Hadis-i Şerif
Kim müsibete uğramış birini teselli ederse, onun o dert sebebiyle kazandığı sevap kadar sevap kazanır. Hadis(İbn-i Mace).
Ana Menü
Son Kaybimiz

İsmet KARAMERMER
Veyisoglu.Org Anketi
Yeni Sitemiz Nasıl?

Çok Güzel

Güzel

İdare Eder

Kötü

Çok Kötü

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Resim Bulutu
Arama Bölümü
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Kayseride
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı KayserideKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Sn. Ersin TATAR, Kayseri Üniversitesi Rektörlüğünün davetlisi olarak Kayseri'ye geldi.

Güncel dış politikalarla ilgili konferans verdi. KKTC Başbakanı Tatar, "Kendileri için Türkiye'nin garantörlüğünün önemli olduğunu, Türkiye Cumhuriyetinin yardım ve destekleri olmadan KKTC olamayacağının bilincinde olduklarını, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile birlikte hareket ettiklerini bundan sonrada böyle devam edeceklerini söyledi."

Konuşmaları, Kayseri Üniversitesi öğrencileri tarafından sık sık alkışlarla kesilen Başbakan Ersin TATAR, kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu kaydetti.

Konferansa; Kayseri Valisi, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı, Kayseri Üniversitesi Rektörü ve protokol katılım sağladı.

Kayseri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Profesör Dr. Derviş BOZTOSUN'un davetlisi olarak konferansa Veyisoğulları Yardımlaşma, Dayanışma, Eğitim ve Kültür Derneği İkinci Başkanı Hayrettin VEYİSOĞLU katıldı.

Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.05 saniye 3,150,484 Tekil Ziyaretçi